Právní informace

 

Deutsche Vortex GmbH & Co. KG
Kästnerstr. 6
D-71642 Ludwigsburg
Spolková republika Německo

Telefon: +49 (0) 71 41 / 25 52-0
Fax: +49 (0) 71 41 / 25 52-70
E-mail: info(at)deutsche-vortex.com

 

Pověřený zástupce:
Pino Brösamle – obchodní ředitel

Sídlo společnosti:
Ludwigsburg, Okresní soud Stuttgart HRA 202704
Osobně ručící společnost:
Grundfos Verwaltungs GmbH se sídlem v Ludwigsburgu, Okresní soud Stuttgart HRB 205853

Daňové identifikační číslo:
DE 146187002

Copyright
Veškerý obsah těchto webových stránek je chráněný autorskými právy. Stahování nebo kopírování  jednotlivých stran a/nebo jejich částí je dovoleno pouze k určenému účelu použití.
Oznámení o autorských právech nesmí být odstraněno ani změněno. Jakékoliv rozmnožování, kopírování, zprostředkování nebo zpracování je kromě autorským právem úzce vymezených hranic a bez předchozího písemného schválení autora zakázáno.

Zřeknutí se odpovědnosti
Deutsche Vortex GmbH & Co. KG vynakládá veškeré úsilí k zajištění spolehlivosti a správnosti prezentovaných informací. Společnost Deutsche Vortex GmbH & Co. KG nenese odpovědnost za ztráty nebo poškození jakéhokoliv druhu, které by mohlo přímo nebo nepřímo vzniknout v souvislosti s využitím těchto webových stráek, přístupem k využití služeb, dotazy na těchto webových stránkách nebo odkazy na jiné webové stránky.
Aktivace některých odkazů (linků) může vést k tomu, že stránky společnosti Deutsche Vortex GmbH. & Co. KG budou opuštěny. Deutsche Vortex GmbH & Co. KG zkontrolovala odkazy (linky) a obsah na odkazovaných stránkách, nemůže toto ale provádět opakovaně každý den a nenese tedy žádnou odpovědnost za technickou kvalitu, obsah a především ani za nabídku produktů, služeb nebo jiných nabídek na těchto odkazovaných stránkách.

Design a programování
Hela Werbung GmbH - Werbeagentur Heilbronn
www.hela.com